O NAS

Serdecznie witam Państwa na stronie internetowej Biura Rachunkowego Marek Myszkowski. Mam nadzieję, że przedstawione tutaj informacje o prowadzonej przeze mnie działalności oraz moja oferta, spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Jako właściciel Biura Rachunkowego chcę zaoferować Państwu wiedzę i zaangażowanie, gwarantuję bezpieczeństwo i poufność przekazywanych informacji na każdym etapie współpracy, biorąc odpowiedzialność za swoją pracę. Kwestiami z zakresu księgowości zajmuję się od 1997 roku. 17-letnie doświadczenie zawodowe nabyte podczas pracy w Urzędzie Skarbowym jak i kwalifikacje w dziedzinie rachunkowości i podatków oraz kadr i płac pozwolą mi gwarantować Państwu najwyższy poziom świadczonych usług.

Staram się jak najbardziej dostosować usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta tak aby otrzymał informacje, których oczekuje.

Pomoc Biura Rachunkowego Marek Myszkowski z pewnością przyczyni się do lepszego oraz bezpieczniejszego funkcjonowania Państwa firmy. Zależy mi na odciążeniu Klienta od czynności księgowych. Wiedza w dziedzinie rachunkowości i podatków, oraz kadr i płac sprawia, że Klienci mogą koncentrować swe wysiłki wyłącznie na prowadzonej działalności, nie muszą śledzić ciągłych zmian przepisów.

Gwarantuję rzetelność i odpowiedzialność w prowadzeniu spraw Klientów.

Biuro zajmuje się księgowością firm oraz Stowarzyszeń i Wspólnot Mieszkaniowych.

Copyright by Usługi księgowe i BHP Marek Myszkowski 2016r.